یوسف زنگانه
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ یوسف زنگانه
آرشیو وبلاگ
      وبلاگ علمی آموزشی پژوهشی ()
الزامات سال تولید ملی (2) نویسنده: یوسف زنگانه - جمعه ۱۸ فروردین ۱۳٩۱

محمد حسین زاده

تولید حتی اگر گران هم در بیاید ولی با خود اشتغال داخلی را به همراه دارد، اشتغال در بعد ایجابی یعنی افزایش رفاه فردی و اجتماعی و ...


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بررسی اثربخشی نظام ارزشیابی عملکرد کارکنان در پژوهشگاه زلزله شناسی نویسنده: یوسف زنگانه - جمعه ۱۸ فروردین ۱۳٩۱

چکیده پایان نامه

این پژوهش تحت عنوان بررسی اثربخشی نظام ارزشیابی عملکرد کارکنان در پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (از دیدگاه مدیران، کارشناسان و کارکنان) انجام شده است. این پژوهش از نظرهدف آن یک تحقیق کاربردی و از نظر نوع داده­ها با توجه به اجرای پرسشنامه، پژوهش کمی و از نظر نحوه اجرا با توجه به اینکه نظام ارزشیابی عملکرد کارکنان را بدون هیچگونه دخل و تصرف، مورد بررسی قرار داده تحقیق، توصیفی و با عنایت به اینکه اثربخشی نظام ارزشیابی عملکرد کارکنان را مورد بررسی قرار داده این تحقیق، پیمایشی است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
۱۰ گام برای حمایت از کار و سرمایه ایرانی نویسنده: یوسف زنگانه - جمعه ۱۸ فروردین ۱۳٩۱

پیام رهبر معظم انقلاب و نامگذاری سال ۱۳۹۱ به عنوان سال «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» در واقع پیام تداوم جهاد اقتصادی را در خود دارد. یعنی آن‌چه که رهبر معظم انقلاب در سال گذشته بیان فرمودند، امسال با عنوان گسترش و حمایت از تولید ملی مورد تأکید مجدد قرار داده‌اند. اگر بخواهیم با این پیام برخوردی جدی و عملی و فراتر از تعارف و تکرار شعار داشته باشیم، باید هم تعریف دقیقی از این عبارت داشته باشیم و هم لوازم توفیق در آن را بشناسیم و شاخص‌های این توفیق را تبیین کنیم تا در پایان سال بتوانیم کارنامه‌ی خود را با این شاخص‌ها بسنجیم و ارزیابی کنیم.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
چالش ها و فرصت های مدیریت منابع انسانی الکترونیک نویسنده: یوسف زنگانه - پنجشنبه ۱٧ فروردین ۱۳٩۱

هومن تصدیقی، مهسا انصاری، محمدرضا جهان شاهلو

 پیوست(ها): 20120329175647-8013-47.pdf (نوع: PDF  حجم: 458KB)

  نظرات ()
بکارگیری مدیریت الکترونیک منابع انسانی در سازمان نویسنده: یوسف زنگانه - چهارشنبه ۱٦ فروردین ۱۳٩۱

پیوست(ها): 20120329175642-8013-43.pdf (نوع: PDF  حجم: 491KB)

  نظرات ()
مقایسه تطبیقی سیستم های اطلاعات منابع انسانی نویسنده: یوسف زنگانه - سه‌شنبه ۱٥ فروردین ۱۳٩۱
  نظرات ()
مدیریت منابع انسانی یعنی نگه داشتن مشاغل و افراد کلیدی نویسنده: یوسف زنگانه - سه‌شنبه ۱٥ فروردین ۱۳٩۱

ناصر میرسپاسی

پیوست(ها): 20120329175643-8013-44.pdf (نوع: PDF  حجم: 424KB)

  نظرات ()
الزامات تولید ملی(1) نویسنده: یوسف زنگانه - دوشنبه ۱٤ فروردین ۱۳٩۱

سیدجواد سیدپور

 نامگذاری سال ۱۳۹۱ بعنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب نشان می‌دهد که موضوع اقتصاد همچنان در صدر مسائل مهم ملی قرار دارد با این توضیح که امسال قدری اختصاصی‌تر به اقتصاد نگاه می‌شود و تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی درصدر قرار دارد. در واقع سال ۹۱ ادامه‌‌ همان سال ۹۰ است که «جهاد اقتصادی» نامگذاری شد. عناوینی که رهبر معظم انقلاب در ابتدای هر سال برای سال جدید انتخاب می‌کنند بر گرفته از یکسری الزامات و شرایط است که این الزامات و شرایط بر اساس کارهای کار‌شناسی استخراج می‌شود و معظم‌له با اعلام نام سال جدید در واقع اولویتهای سال را تعیین می‌کنند. اما اینکه برای دومین سال پیاپی موضوعات اقتصادی درصدر قرار گرفته نشان از آن دارد که اقتصاد کشور در شرایط ویژه‌ای قرار دارد شرایطی که عامل خارجی، همان‌ها که ازبدو پیروزی انقلاب درصدد مهارپیام انقلاب اسلامی برای ملت‌های محروم بودند، در تلاش‌اند آن‌را به کشورتحمیل کنند تا بتوانند با اعمال یک «جنگ تحمیلی اقتصادی» سرعت رشد، پیشرفت و قدرت‌یابی ایران اسلامی را کند و کند‌تر کنند. در این راستا اتکا به خود یا همانگونه که رهبرمعظم انقلاب ترسیم فرموده‌اند، حمایت از تولید، کار و سرمایه ایرانی راهکار کلی مقابله با تحریمهای دشمن و در عین حال تنومند‌سازی اقتصاد کشور برای همیشه است. 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
10 روش برای دستیابی به شغل مورد علاقه‌تان نویسنده: یوسف زنگانه - دوشنبه ۱٤ فروردین ۱۳٩۱

اگر از شغل خود راضی نیستید و آن را کسل کننده می‌دانید، دو راه پیش روی شماست. می‌توانید به روزهای کسل کننده و حتی گاهی پر از بدبختی در اداره ادامه دهید و یا مدتی کار را کنار بگذارید تا شغل بهتری بیابید. در ادامه 10 نکته که به شما کمک می‌کنند تا یک فرم درخواست عالی تنظیم کنید و در مصاحبه بی نظیر باشید را خدمت شما ارائه می‌کنیم. امیدواریم در نهایت بتوانید در کمپانی که به آن علاقه دارید استخدام شوید.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
ارزیابی نظام ارزشیابی عملکرد کارکنان در بیمارستان های عمومی دانشگاه علوم پزشکی نویسنده: یوسف زنگانه - دوشنبه ۱٤ فروردین ۱۳٩۱

روح الله زابلی

استاد راهنما: بهرام دلگشایی

استاد مشاور: حمید حقانی

 چکیده: ارزشیابى عملکرد با تسهیل در اثر بخشى سازمانی یک وظیفة مهم مدیریت منابع انسانى تلقى مى شود بیمارستانها با بیش از 50% از کل کارکنان بخش سلامت مانند سایر سازمانها برای بقاء و پیشبرد اهداف سازمانى خود در جامعه نیازمند ارزشیابى عملکرد کارکنان خویش مى باشند با وجود اهمیتى که نظام ارزشیابى عملکرد در بخش بهداشت و درمان بویژه بیمارستانهادارد و با وجود مشکلات عدیده هنوز پژوهشى در ایران در زمینه ارزیابى نظام ارزشیابى عملکردکارکنان در بیمارستان انجام نگرفته است پژوهش حاضر به منظور ارزیابى نظام ارزشیابى عملکرد کارکنان در بیمارستانهاى عمومى آموزشى دانشگاه علوم پزشکى ایران انجام گرفت


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
10 روش برای دستیابی به شغل مورد علاقه‌تان نویسنده: یوسف زنگانه - دوشنبه ۱٤ فروردین ۱۳٩۱

اگر از شغل خود راضی نیستید و آن را کسل کننده می‌دانید، دو راه پیش روی شماست. می‌توانید به روزهای کسل کننده و حتی گاهی پر از بدبختی در اداره ادامه دهید و یا مدتی کار را کنار بگذارید تا شغل بهتری بیابید. در ادامه 10 نکته که به شما کمک می‌کنند تا یک فرم درخواست عالی تنظیم کنید و در مصاحبه بی نظیر باشید را خدمت شما ارائه می‌کنیم. امیدواریم در نهایت بتوانید در کمپانی که به آن علاقه دارید استخدام شوید.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
فوری - خیلی مهم ( لطفا اطلاع رسانی کنید) بسیار فوری* نویسنده: یوسف زنگانه - یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳٩۱

 *قابل توجه کلیه کسانی که با اینترنت سروکار دارند، مثل یاهو،هات میل و آ او ال. *
این اطلاعات را به هرکس که با اینترنت سروکار دارد برسانید. ممکن است
نامه ای معمولی و به ظاهر بیخطر با موضوع
** Here you have it** به شما برسد.

اگر آن نامه را باز کنید یک پیام روی صفحه مانیتور ظاهر می شود که نوشته
«حالا دیگر دیر است. زندگی شما دیگر زیبا نیست» البته این متن به انگلیسی
و به این صورت ظاهر می شود
It it's too late now. Your life is no longer beautiful ...

پس از آن تمامی اطلاعات و هرآنچه در کامپیوتر دارید از
بین می رود و فرستنده ایمیل به نام، ایمیل و رمز عبور شما دست پیدا می
کند. این یک ویروس جدید است که از عصر روز شنبه در شبکه اینترنت در حال
چرخش است. اسنوپس و آ او ال وجود این ویروس را تائید کرده و ویروس یاب
های موجود قادر به دفع این ویروس نیستند.

این ویروس توسط یک هکر که خود را مالک زندگی می نامد ساخته شده است.

  نظرات ()
روز طبیعت مبارکباد نویسنده: یوسف زنگانه - یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳٩۱

به نام آفریننده زیباییها
امروز روز طبیعت روز جشن شکرانه نعمتهایی است که پروردگار بزرگ و توانا به ما هدیه کرده. بیایید با هم یه سری به طبیعت شگفت انگیز و بی نظیر ایران بندازیم . تا به شکرانه این نعمت بزرگ در پاس داشت اون همگی کوشا باشیم .

  نظرات ()
بیانات رهبر انقلاب به مناسبت روز جمهورى اسلامى؛ نویسنده: یوسف زنگانه - شنبه ۱٢ فروردین ۱۳٩۱

پایه های جمهوری اسلامی؛ جمهور + اسلام

رهبر معظم انقلاب فرمودند: مردم اسلام را مى‏خواهند. این از روز اول گفته شد و در طول سالهاى متمادى نیز تجربه گردید. امروز هم واضحترین حقیقت در نظام ما این است که آحاد و توده مردم، از نظام حاکم بر کشور مى‏خواهند که مسلمان باشد و مسلمانى عمل کند و اسلام را در جامعه تحقق ببخشد.

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخیر نقش میانجی رفتار شهروند سازمانی در تاثیر حمایت سازمانی ادراک شده و توانمندسازی بررسی میزان برخورداری رفتار شهروندی سازمانی کارکنان دانشگاه مازندران نظر مشورتی در خصوص عدم وجاهت پرداخت کمک هزینه‌ عائله‌مندی به زنان مجرد رأی شماره 1907 هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مدیریت عملکرد استراتژیک سازمان رأی شماره 5 هیأت عمومی دیوان عدالت اداری درخصوص فوق العاده جذب کارکنان غیر هیأت قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تائید کسر کسور بازنشستگی ازفوق العاده جذب کارکنان تائید کسر کسور بازنشستگی ازفوق العاده جذب کارکنان ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور
کلمات کلیدی وبلاگ erp (۱) آزمون استخدامی (۱) آزمون ها و دوره های آموزش (٦) آمار (٥) آموزش (۳) آموزش شهروندی (۱) اثربخشی (۱) اخلاق حرفه ای (۳) ادامه تحصیل (۱) ارتباطات (٢) ارزشیابی عملکرد (٢) اطلاعات عمومی (۱) اطلاعیه (۱) امام خمینی (ره) (۱) انگیزه شغلی (۱) ایثارگران (۱) بازنشستگی (۱) بخشنامه ها و آیین نامه ها و مصوبات (۸۱) برنامه ریزی (٥) بهره وری (۱) پایان نامه (۱) پایان نامه ها (۱) پرداخت الکترونیکی (۱) پرسشنامه (۱) پرسشنامه ها (۱) تئوریهای مدیریت (٤٠) تبدیل وضعیت (۱) تجارت الکترونیک (٢) تصویبنامه (۱٠) تعهد سازمانی (٢) تفاوت تطبیق (۱) جوانان (۱) حرکات ورزشی (۱) حسابداری (۱) حمل و نقل و ترافیک (٤) خبر (۱) دانشجویی (۱٠) دانلود (۱۱) دانلود سوالات آزمون دکتری (۱۳) دانلود سوالات آزمون دکتری کارشناسی ارشد (٢) دستمزد (۱) دیوان عدالت اداری (٩) رای 1907 (۱) رای 555 (۱) رای 849 (۱) رای 874 (۱) رضایت شغلی (۱) رفتار شهروندی (٤) زلزله (٢) سازمان و مدیریت (۸) سازماندهی (۱) ساماندهی نیروی انسانی (٢) سرمایه اجتماعی (٤) سرمایه فکری (۱) شهر الکترونیکی (٧) ضریب حقوق (۱) ضوابط اجرایی بودجه 94 (۱) عدالت سازمانی (۱) فرهنگ (۱) فرهنگ مشارکت (٤) فناوری اطلاعات (۱) فناوری و it (۱) فوق العاده جذب (٢) فوق العاده ویژه (۱) قانون بودجه (۱) گردشگری (۱) لایحه بودجه (۱) مالی و سرمایه گذاری (۱) مدیران دولتی (۱) مدیریت (۳٥) مدیریت استراتژیک (٢) مدیریت خدمات شهری (٥) مدیریت خدمات کشوری (۱) مدیریت دانش (۱) مدیریت دولتی (۳) مدیریت مشارکتی (٢) مدیریت منابع انسانی (۱٧٤) مدیریت یکپارچه شهری (۱) مذهبی (۱٠) مسابقه (۱) مقالات اجتماعی (٧) مقاله (۸۳) مقام معظم رهبری (٧) منابع کارشناسی ارشد و دکتری (۳) مناسبت های ویژه (۳٥) مهدویت (۱) نحوه نگارش مقاله (٢) نرم افزارهای کاربردی (٢) نظر مشورتی (۱) نظریه های انگیزشی (۱) نکات مدیریتی (٢) هدایت (۱) هماهنگــــی (۱) همایش ها (٦) هوش معنوی (۱) هوش هیجانی (٢) وظائف مدیریت (٦) ولایت فقیه (۸) کارآفرینی (۱) کتابهای الکترونیکی مدیریتی (۳) کتابهای مدیریتی (۱) کتب و نشریات (۱۸) کلید سوالات آزمون (۱) کمک هزینه عائله مندی (۱) کمک هزینه مسکن (۱)
دوستان من پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله مطالب مرتبط با دروس مدیریت و حسابداری دکتر کرم اله دانشفرد دومين جشنواره ملی شهرنگار- مدیریت شهری مشهد در آینه رسانه دانشکده اقتصاد و مدیریت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی فروشگاه اینترنتی مهرویان پایگاه فرهنگی روایت صدر پایگاه خبری تحلیلی علمی فرهنگی اجتماعی خانم اسلامی زاده آقای توکلی خانم دولتی خانم بائی خانم جباری خانم سهرابی آقای امیرهوشنگ دهپور آقای محمدعلی زارعی خانم صفری آقای هوشنگ یاورپور خانم اکبری آقای ریحانی خانم رحیمی خانم گلچی کمیته علمی مدیریت دولتی دیار رنج آقای کیانی علی زنگانه ابوالفضل فراهانی-مدیریت خانم رحیمی-مبانی مدیریت خانم محمد سلطانی-جزوات مبانی سازمان و مدیریت علی اکبر پورمهدی-مبانی سازمان و مدیریت خانم ارسلاني ناهيد خانم اخلاقی خانم ثقفی سالار افتاده-جزوات مبانی سازمان و مدیریت اخبار فناوری اطلاعات طراح قالب